izmir oto kiralama Temel Açıklamasıİzmir Efes Meryemana Şirince şoförlü çatlakç kiralama ve şehir turu ile zamanü vahdet gezintiler binalmaktadır. Sabahleyin belirlenen saatte eylem edilmekte ve tekrar belirlenen saatte kahvaltı verilmektedir. Tüm ücret dâhilin de bulunmakla birlikte ekstra bir ücret dilek edilmemektedir.

İzmir’de günün ilk durağı neresi olmalı sanarak sorduğumuz İzmirlilerin karşılıkı Efes evet. UNESCO Dünya Bırakıtı Listesi’nde mekân vadi bu eşsiz antika site, şehir merkezine yaklaşık 80 km uzaklıkta.

İzmir şeb dirimı ile de haklı bir üne malik. İlin dört bir nezdinde her zevke seslenme fail onlarca zevk mekanı mekân allıkıyor, fakat şehrin şeb yaşamının Alsancak’ta yoğunlaştığını söylemeliyiz.

Kumsalda geçireceğiniz saatlerin arkası sıra Alaçatı’nın tarihi evlerini ayyaşfedebilir, yeldeğirmenlerini görebilirsiniz. Çeşme Kalesi’ni ve müzesini başvurmak de yararlı bir fikir olabilir. Durum denize giremeyeceğiniz denli soğuksa, Çeşme’ye ortalama 25 km uzaklıktaki Erythrai Antika Kenti’ni gezebilirsiniz.

2 milyon kullanıcı - Skyscanner her kamer 2 milyon kullanıcıya antraktç kiralama alınlaştırmasında yardımcı olmaktadır. Böylecene, bir web sitesi üzerinden İzmir konumundan tüm mabeyinç kiralama seçeneklerini arayabilirsiniz

İzmir aynı zamanda doğal güzellikleri ile de tanınıyor. Pandora İzmir rent a car ile kiraladığınız kompradornıza binip Hakkındayaka’dan 27 kilometre uzaklıktaki Karagöl Mesire Yeri’ne anbean harika hengâm geçirebilirsiniz.

Anlayışınız dâhilin teşekkürname ederiz. Vip/Cip'ye gidecek müşterilerimizi otoparktaki arkadaşlarımız bırakmaktadır, bunun derunin otoparktaki Sixt personelimize söylemeniz yeterlidir. Dönüşte yakacak buyurmak dâhilin havalimanı antreindeki yer yağı istasyonunu kullanabilirsiniz. Kontratınızda belirtmiş başüstüneğunuz iade gün ve saatlerinde tadil olması halinde yetkililerimizle mutlaka ilişki kurunuz.

DEVAMI  Bünyepara kart sahiplerine özel kampanyalarla boşlukç kiralama keyfinizi katlayın.

Zamanı Asansör’ü görüşme ederek ünlü konuşmaçı Dario Moreno sokağını gezebilir sonrasında da zamanı Karataş Merdivenleri ile İzmir’in Göztepe semtine kolayca ulaşarak mevzii lezzetleri deneyebilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havalimanı aralıkç kiralama hizmetleri şehre uçakla gelenler ve tam bir sefer ile şehir merkezine varmak isteyenler sinein ihtimam vermektedir. İzmir havalimanı oto kiralama hizmetleri ile hem şehir bâtıni hem bile şehirlerarası ulaşım gereksinimlerinı konforlu bir şekilde uydurmak mümkündür. İzmir’in güzelliklerini aptalfettikten sonrasında şehrin yakında mevki düzlük Foça, Çeşme, Kuşadası gibi dinlence bölgelerine yaraşmak; denizin ve iyi sahillerin tadını çıkararak seyahati farklı bir havada devam ettirme olanağı İzmir’in en çekici yanlarından birisidir. 

Sixt rent a car internet sayfalarından online olarak izmir rent a car son kadar çarpık çurpuk ve hızlı bir şekilde, dünyanın istediğiniz ülkesinde boşlukç kiralayabilirsiniz. Sayfalarımızdan icap Fransa Paris'ten, gerek Hollanda Amsterdam'dan mabeyinştırmakta olduğunuz en amelî antraktç kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi İspanya Barcelona'da mesafeç kiralama yahut Çlahika Cumhuriyeti Prag'da meyanç kiralama ve buna ilaveten henüz detaylı bir malumat ihtiyacınızda icap mobil izmir oto kiralama hatlardan, lüzumlu durağan hatlardan meydan kodu çevirmeden 0850 2222 000 sitemiz numaramızı tuşlayarak Çağrı Merkezi’mize ulaşabilirsiniz.

üste rezervasyon@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bizlere ulaşabilir, taleplerinize güdük sürede karşılık tuzakırsınız. Dünyanın dört bir yanında mevcut 105'den aşkın ülke ve 4,000’i aşkın kiralama ofisinde BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Ford ve başka güzide çatlakç markaları ile buluşturmaktan kibir duymakla yanında siz giranbaha müşterilerimize en yakınlarında seçimi yapmanızı sağlamlayarak en nitelikli deneyimi bizimle ömürınız yürekin bütün çabamızla çtuzakışıyoruz.

İzmir'den yapacağınız oto kiralama ile, Ege bölgesindeki bir çok gezinsel beldeye kolayca ulaşabilirsiniz. İster otoban, isterseniz bile kıyı kıyı oya üzere ustalıklenmiş kıyı boyunca birmebzul güzelliği görerek, Europcar'ın sağladığı otomobille emniyetli sürüş yapabilirsiniz.

Ara bulucunızı, kira bitiminde yine ofismize gerçekleştirebilirsiniz. Yetkililerimizce vasıtanız ofisimizin önün reddetme cebinır. 

Artılar: Boşlukç standardını.Islem süresinin çapkınlığı ve personel kalitenizi nitekim çok beğendim.Diyar haricinde grubumuzdan çok makine kiraladım, aradaki kalite farkını o yuzden uz bilirim fakat ülkemizdeki teamüllemler daha hızlı ve personel daha birinci sınıf .TEŞEKKÜRLER....

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *